Marküteri Parke

Marküteriyi, ahşap parkeleri kullanarak döşenecek zemine resim çizme olarak tanımlayabiliriz. Hayal gücünün zenginliği ile birleşerek ortaya harikalar çıkabilir. Bu marküteri parke her alana özel uygulama ile yapılır. Örneğin ; logolar , aile armaları , takım sembollü vs. istenilen desene göre farklı ağaç türleri de kullanılabilir.

markuteri-9 markuteri-8

Oldukça maliyetli bir çalışmadır. Marküteri parke de hem parlak cam cila hem de mat cila uygulaması kullanılabilir. Dikkat edilmesi gereken 2 önemli nokta vardır. Bunlardan ilki “zaman” , ikincisi ise “uygulamanın maliyeti”dir. Uygulama en az 1 ay sürer ve bu sürecin 25 günü malzemelerin hazırlanması ile geçerken diğer 5 gün ise zemine uygulama ile geçer. Aynı zamanda eğer marküteri parkenin deseni karışık ve çok ağaç türü kullanıldıysa döşeme işlemleri daha çok zaman alabilir. Marküteri Parke müşterilerin isteği doğrultusunda oluşturulduğu için oldukça maliyetlidir.

markuteri-2 markuteri-3

Çünkü ileri teknolojinin yardımıyla yapılan birbirine geçmiş girift desenler kullanılır. İşin sonucunda ise sizlerin beğenerek kullanacağı, estetik güzelliği ile gözünüze hitap edeceği ve basmaya kıyamayacağınız kadar kıymetli bir hal alacaktır.

[huge_it_gallery id=”6″]

Comments are closed.