Marküteri Paket Çeşitleri

MARKÜTERİ BORDÜR

Marküteri bordür zemin uygulamalarında mekanın dekorasyonuna, parkenin cinsine şekline göre seçilebilen, mekanı çevreleyen ve bu sayede mekanın algılanmasında büyük çapta etkin olan marküteri grubudur.

Uygulanan mekanda dönme ya da çıkıntıları örtmekte ve mekanın düzgün bir simetri içinde bulunmasını sağlamakta, duvar kenarlarında uygulanması ile de mekanı daha geniş gösterme olasılığı sağlamaktadır.

Bordürler merbau, meşe, sapelli, doussie,dişbudak,wenge, akçaağaç vb. gibi farklı ağaçlardan üretilmekte, geometrik veya bitkisel desenler olarak iç mekana uygulanmaktadır.

MARKÜTERİ KARO

Marküteri karo parkeler mekanları sanat eseri kapsamında gösteren, bulunduğu mekanı zemin estetiği bakımından güzelleştirerek bütünlük sağlayan kompozisyonlardır.

Karo parkeler merbau, meşe, wenge, iroko, doussie, dişbudak, sapelli, akçaağaç vb. gibi ağaçlardan elde edilmekte geometrik veya bitkisel desenli olmak üzere tek cins ağaçtan veya bahsedilen diğer ağaçların harmonisi ile elde edilen karolar şeklinde imal edilmektedir.

Marküteri parkede bu yaklaşım her türlü dekorasyon stiline izin verdiği için özel siparişler ve dizaynlar üretilebilir.

Karo parkelerin mekanlara uygulanmasında çok özel ve hassasiyet gerektiren hususlar bulunmaktadır. Şirketimizde olduğu gibi bu aplikasyon(montaj,uygulama) profosyonel bir ekiple yapılmalıdır

MARKÜTERİ GÖBEK

Marküteri parkede mekanlara uygulanan göbek sistemleri geometrik, bitkisel desenli olmakla beraber ticari logolar veya çeşitli tasarımlar şeklinde de imal edilmektedir. İstenilen her türlü mekana uygun üretilerek tarafımızdan uygulaması da yapılan göbekler mekanlarda seçkin ve çarpıcı bir etki yaratmaktadır.

Marküteri göbek parkelerin salon, oturma odası, toplantı salonu, mekan odaları, girişler, haller, teknelerde kullanılması sanatsal parkede yaratıcı yeni bir imkan sağlamıştır.

Comments are closed.